Tõukerattamatkad

Tõukerattamatk – Lõuna-Eesti erinevatel loodusmaastikel

Tõukerattasõit on lõbus !!! Jõukohane kõigile ja kergesti õpitav ning pakub omamoodi elevust. Matka jooksul tutvume retkejuhi toel looduse detailidega… 2-3 tunnine matk on piisav, et saavutada mõnus meelolu. Tõukerattad pakuvad hea võimaluse külastada natuke kaugemal asuvaid põnevaid kohti, kuhu jalgsiretkedel tavaliselt ei satuta.Valikus hoogne ja mänguline tõukerattasõit looduses pakub naudingut ja lõõgastust.

Tõukerattamatk Ahja jõe ürgorus

Ahja ürgoru kaunid loodusmastikud ,looklevalt kaunid metsarajad kutsuvad sõitma. Siin on palju avastada. Saame näha kauneid vaateid liivakivipaljanditele nagu Suur Taevaskoja liivakivipaljand, Neitsikoobas, Emaläte. Tõukerattaradadele jäävad Kaunid põlismetsad ja looklev Ahja Jõgi , kõik see on lummavalt ilus ja naudingut pakkuv.

Matka kestvus 2-2.30h

Hind – 23€ täiskasvanu, 17€ laps (kuni 16a)

Hind sisaldab:
matkajuhi teenust, tõukeratast Kickbike Cross Fix 20
, rattakiivrit
dsc00160
Tõukerattamatk Piusa jõe ürgorus
 
Piusa jõe ürgoru tõukeratta matkarada kulgeb mõõda Piusa jõeäärseid maalilisi kaldaääri .Kaunid metsarajad viivad Eesti kõrgeim  Härma Mäemine ehk Keldri müür: 43 m kõrgune ja 150 meetri pikkune liivakiviseini.  Rajale jääb veel palju kauneid looduslike kohti ja imelist mägist maastikut. Tõukerattamatka võib läbida Vastseliina linnusevaremete juurest Lindorani suunas või vastupidi. 

Matka kestvus 2.30-3h

Hind – 23€ täiskasvanu, 17€ laps (kuni 16a)

Hind sisaldab:
matkajuhi teenust, tõukeratast Kickbike Cross Fix 20
, rattakiivrit